Apie mus

Daugiau nei dešimt metų specializuojamės vartų automatikos įrengimo bei priežiūros srityje. Mūsų specialistai – ilgametę patirtį turintys profesionalai. Jie geba ne tik kokybiškai atlikti montavimo, suderinimo ar remonto darbus, bet ir maloniai aptarnauja.

Konsultuojame klientus įsigyjant naujus vartus, garažo duris, pakeliamuosius užtvarus ir jiems skirtas automatikos sistemas. Mūsų partneriai – didžiausios Lietuvos ir Europos įmonės, gaminančios bei tiekiančios aukščiausios kokybės gaminius.

Kuriame bei įgyvendiname individualius ir nestandartinius projektus. Mėgstame iššūkius, kai tenka kurti naujus, Lietuvoje neregėtus sprendimus. Klientas gali panorėti bet ko, o mūsų užduotis – norus įgyvendinti.

Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros bei remonto paslaugas. Reguliari priežiūra leidžia klientams išvengti netikėtų gedimų, padeda prailginti įrenginių eksploatacijos laikotarpį ir taip leidžia sutaupyti. Atsiradus problemoms, operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Su mumis nebūna problemų susiekti ir po darbo valandų.

Mes renkamės turėti ne vienkartinius, o ilgalaikius santykius su klientais, todėl visos kainos pas mus yra protingos, o prekėms ir paslaugoms suteikiama ilgalaikė kokybės garantija.

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt