CAME pulteliai

 

Akcija !!!

Perkant 10 vnt. ir daugiau, jums bus pritaikyta 30% nuolaida!!!

CAME 4 ir 2 kanalų 

Aprašymas:

CAME pultelis Vartų pultelis: CAME TOP 432EE

Dažnis: 433,92  Mhz

Kanalu skaičius: 2 ir 4

Tinka automatikom: Came, Proteco

Pultelis naudojamas: garažo automatika, stumdomiems vartams,

atveriamiems vartams, kelio užtvarams (šlagbaumams), elektriniams vartams

Kaina: 28,00 €, 20,00 €

Kaina: 34,00 €, 28,00 €

 

CAME yra Italijos kompanija, gaminanti vartų sistemas nuo 1972 metų. Šiuo metu visame pasaulyje veikia per 20 atstovybių. CAME pultelis – vienas iš daugelio šios kompanijos produktų. CAME pulteliai yra plačiai naudojami dėl savo išvaizdos ir patikimumo. Itališkas stiliaus ir praktiškumo suvokimas jaučiamas laikant rankoje šiuos pultelius vartams.

Vartų pultelių CAME dažnis yra 433,92 Mhz, jie veikia 30–150 metrų atstumu, tačiau tam, kad veiktų iš didžiausio atstumo, yra reikalinga antena. Jei tai kiemo vartų automatika – antena turi būti pastatyta 1,2 metrų nuo žemės, dažniausiai – ant tvoros stulpo. Jei tai garažo vartų automatika – antena turi būti pastatyta lauke virš garažo vartų.

CAME pulteliai paprastai būna 2 arba 4 kanalų. Tai reiškia, kad pultelis vartams turi du arba keturis mygtukus, kuriuos paspaudę atliksite 2 arba 4 veiksmus. 2 kanalų pultelis gali pakelti vartus ir juos nuleisti arba atidaryti vartus ir juos uždaryti. 4 kanalų pultelis turi daugiau galimybių, pavyzdžiui, kad tuo pačiu pulteliu būtų atrakinami ir užrakinami vartai arba atliekami kiti veiksmai.

CAME pultelio programavimas yra gana nesudėtingas. Ant kiekvieno pultelio sumontuota LED lemputė, kuri sumirksi atlikus tam tikrus veiksmus. CAME vartų pultelio programavimas gali būti atliekamas ir namuose – nebūtina vežti pas vartų automatikos meistrus. Aišku, jei senasis pultas yra sugadintas, deja, jo taip paprastai paruošti darbui nepavyks ir teks į pagalbą kviesti profesionalus. Jų atliekamas garažo arba kiemo vartų pultelių programavimas yra kur kas patikimesnis nei tai padaryti pačiam. Be to, tada suteikiama garantija.

Jei jus domina CAME vartų automatikai valdyti tinkantys CAME pulteliai ne tik Vilniuje arba Vilniaus raj., bet ir kituose Lietuvos miestuose, rekomenduojame juos įsigyti UAB „Shtorm“ elektroninėje parduotuvėje – siūlome patikimus vartų pultetlius geromis kainomis, taip pat visiems CAME pulteliams yra suteikiama garantija.

 

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt