Hormann pulteliai

Pultelių pasirinkimas šiandien – itin platus, jis priklauso nuo automatikos gamintojo ir platintojo, tačiau vieni iš populiariausių visoje Europoje yra vokiški „Hormann“ pulteliai, kuriuos perkame tik tiesiogiai iš gamintojo, gaminančio pultelius dar nuo 1935 metų.

„Hormann“ pulteliai gali būti nuo 1 iki 5 kanalų, tačiau dažniausias variantas – 2 kanalų. Tai reiškia, kad pultelis vartams turi du arba penkis mygtukus, kuriuos paspaudę atliksite 2 arba 5 veiksmus (su (1) mygtuku galima pakelti/ nuleisti garažo vartus su (2) mygtuku atidaryti/ uždaryti kiemo vartus, su (3) mygtuku pakelti/ nuleisti kelio užtvarą (šlagbaumą) arba atlikti kitus veiksmus). Tai patogu norintiems turėti tik vieną pultelį.

Jei Jus domina „Hormann“ pulteliai, rekomenduojame Juos įsigyti UAB „Shtorm“ parduotuvėje Vilniaus rajone arba elektroninėje parduotuvėje – siūlome patikimus pultelius geromis kainomis, taip pat suteikiame garantiją, paaiškiname, kaip pultelį suprogramuoti nuo pultelio arba automatikos. Arba atvykstame į objektą prie automatikos ir suprogramuojame patys.

Hormann - NS 1 BS  Hormann - HSE 2 BS  Hormann - HSE 2 BS Hormann - HS 4 BS Hormann - HS 5 BS
Kaina: 37,00 €  Kaina: 37,00 € Kaina: 37,00 € Kaina: 37,00 € Kaina: 44,00 €
Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt