Kiemo vartai ir varteliai

Paskutinis tvarkingo ir prižiūrėto kiemo akcentas – tai prie aplinkos ir namo priderinti kiemo vartai. Nors pagrindinė vartų funkcija yra saugoti privačią teritoriją, šiandien gaminami modernaus, patrauklaus dizaino vartai užtikrina ne tik teritorijos apsaugą, bet ir atrodo estetiškai bei šiuolaikiškai.

Viena iš pagrindinių Shtorm.lt specializacijų – tai modernūs kiemo vartų sprendimai. Galime pasiūlyti tokias paslaugas, kaip kiemo vartų pamatų betonavimas, įėjimo vartelių įrengimas, taip pat stumdomu vartų gamyba ir kiemo vartų automatikos įdiegimas.

Šiandien bene paklausiausi – stumdomi vartai, kurie atrodo itin moderniai ir minimalistiškai. Stumdomi vartai gali puikiai derėti tiek prie šiuolaikiško, tiek prie tradicinio namų eksterjero. Šiems stumdomi kiemo vartai būtina speciali konstrukcija, kurios dėka vartai gali slankioti neliesdami žemės. Kokybiškai įrengti stumdomi kiemo vartai reikia pakankamo kiemo pločio (kad būtų erdvės vartams pasislinkti atsidarymo metu) ir atsakingai bei tinkamai įrengtų pamatų.

Mes galime pasiūlyti profesionalias stumdomų vartų gamyba, įrengimo paslaugas ir ne tik – pasirūpinsime ir kiemo vartų automatika bei elektros instaliacija, kad nuolatinio valdymo dėka kaskart grįžti į namus būtų dar patogiau.

Kviečiame kreiptis, jei svarstote apie stumdomų vartų ar atveriamų vartų įrengimą savo kieme, taip pat norėdami įsidiegti kiemo vartų automatika. Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją apie šias paslaugas. Jeigu ieškote netradicinių sprendimų kiemui, taip pat vykdome ir individualius užsakymus pagal klientų pageidavimą.

 

1. Vartai (juos reikia suvirinti)

2. Gembė

3. Vežimėlis 2 vnt.

4. Atraminis ratukas 

5. Gaudytuvas

6.7.  Prilaikantis ratukas  

8. Kamštis gembei (užsidaro iš dvejų pusiu)

9. 10. Pravažiavimo stulpas

11. Fundamentas vežimėliams ir automatikai 

   

 

 

Galerija

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt