Kiemo vartų automatika

Kiemo vartų automatika gali būti dviejų tipų – atveriamiems arba stumdomiems vartams. Pagrindinis pasirinkimo kriterijus – erdvė vartams judėti.

Atveriamų kiemo vartų automatika – tai ant dviejų varčių kabinami du varikliukai, kurie atidaro vartus į lauką arba į kiemą. Renkantis šį vartų tipą reikia įvertinti, ar yra pakankamai erdvės vartams atsidaryti į kiemą: vartai netrukdys stovinčiam automobiliui, užteks vietos automobiliui įvažiuoti į kiemą ir uždaryti vartus, arba į lauką: vartai netrukdys matomumui išvažiuojant į gatvę, netrukdys pėstiesiems eiti šaligatviu.

Stumdomų kiemo vartų automatika – tai vienas varikliukas, kuris uždaro ir atidaro vartus. Šio tipo vartai tinkamesni mažesnėms teritorijoms, kuriose atveriami vartai trukdytų.

Jei Jus domina kiemo vartų automatika, rekomenduojame ją įsigyti UAB „Shtorm“ parduotuvėje Vilniaus rajone arba elektroninėje parduotuvėje – siūlome patikimą kiemo vartų automatiką geromis kainomis, taip pat suteikiame garantiją, visą reikalingą informaciją, pateikiame brėžinius, kaip automatiką sumontuoti. Iškilus neaiškumams, konsultuojame, padedame automatiką suprogramuoti ir pajungti.

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt