Vartų pulteliai

Siūlome įvairius nuotolinio valdymo pultelius kiemo vartams, garažo vartams, šlagbaumams valdyti. Atsivežame ir suprogramuojame naujus pultelius, perprogramuojame kliento pultelius.

Prekiaujame kokybiškais vartų pulteliais visoje Lietuvoje. Čia rasite žinomų gamintojų pultelius, kurie tarnaus jums ilgai ir nekels jokių problemų.

Garažo vartų pulteliai paprastai būna 2 arba 4 kanalų. Tai reiškia, kad pultelis vartams turi du arba keturis mygtukus, kuriuos paspaudę atliksite 2 arba 4 veiksmus. 2 kanalų pultelis vartams gali pakelti vartus ir juos nuleisti. 4 kanalų garažo vartų pulteliai turi daugiau galimybių. Be pakėlimo ir nuleidimo galima suprogramuoti, kad tuo pačiu pulteliu būtų atrakinamos ir užrakinamos kiemo artai arba garažo vartai arba atliekami kiti veiksmai. Garažo vartų pultelių programavimas atliekamas atsižvelgiant į kliento poreikius. Jei nėra poreikio keliems veiksmams, 4 kanalų pultelio įsigyti neapsimoka (2 kanalai nebus išnaudojami, o problemų sukelti tikrai gali).

Kai kurie pulteliai vartams gali turėti ir daugiau kanalų. Pavyzdžiui, kai kurie Hormann pulteliai gali turėti 5 kanalus, o taip pat yra ir vienas retesnių 1 kanalo Hormann pultelis. Nuotolinio valdymo pulteliai paprastai veikia 433,92 MHz radijo dažniu. Šis dažnis nekinta, taip siekiant išvengti dažnių trukdžių ir atsitiktinių veiksmų. Taip pat užtikrinama galimybė tiems patiems vartams gauti naujus pultelius. Štai pavyzdžiui, vietoj senojo pultelio gali būti kopijuojamas firminis CAME pultelis. Visų pultelių programavimas atliekamas tiesiog netoli laikant senąjį pultelį, aišku, jei pastarasis veikia.


Kaip veikia pulteliai?

Distancinio valdymo pultai veikia gana nesudėtingai. Nepaisant to, mėgėjas jų sutaisyti negali, nes reikia išmanyti veikimo principus.

Kiemo valdymo sistema yra sudaryta iš vartų automatikos, vartų, pavaros ir pultelių. Garažo vartų automatika yra valdoma laidiniu arba nuotoliniu būdu – radijo signalu perduodant komandas „įjungti/išjungti“. Laidiniu būdu viskas paprasta – laidu ateina elektros srovė ir tam tikras jungiklis įjungiamas arba išjungiamas. Nuotoliniu būdu valdomas mechanizmas yra šiek tiek sudėtingesnis. Prie vartų automatikos montuojamas specialus radijo ryšio vartų imtuvas su antena, kuris iš aplinkos gaudo radijo ryšiu siunčiamus signalus. Vartų imtuvas montuojamas šalia vartų automatikos pastato viduje arba išorėje (jei tai kiemo vartai). Radijo signalą siunčia nedidelis vartų siųstuvas. Būtent siųstuvas ir yra nuotolinio valdymo pultelis.

Pultelyje yra įmontuota baterija (dažniausiai 12V), kuri ir maitina siųstuvą. Beje, tai dažniausia pultelių gedimo priežastis. Vartų pultelis ir imtuvas gali būti nutolę vienas nuo kito 20-100 metrų atstumu, priklausomai nuo pultelio modelio. Jei Imtuvas yra toliau, gali prireikti specialios įrangos radijo signalui sustiprinti.

Vartų pultelis taip pat turi nedidelę LED lemputę (ne visi pulteliai), kuri užsidega dažniausiai raudonai, kai paspaudžiamas mygtukas arba atliekamas garažo vartų pultelių programavimas.


Pagrindinės pultelių problemos:

Vartų pultelis yra mechanizmas, kuris laikui bėgant gali sugesti. Sugedus nereiktų pulti į paniką ir pabandyti pasitaisyti patiems. Pateikiame kelias pagrindines problemas, su kurias gali susidurti pulteliai vartams:

          1. Nusilpo baterija. Baterija nėra amžina. Juo labiau, kad kiekviename pultelyje yra montuojama vis kitokia

              baterija. Vienur jos 2/3 AAA, o kitur – plokščios CR 3032 arba CR2016 ar kitos. Viskas, ką reikia padaryti –

              nedideliu atsuktuvu atsisukti sutvirtinimo varžtelius, atsargiai atidaryti pultelio apsauginį dėklą ir pakeisti

              senąją bateriją nauja. Rinkitės kokybiškas baterijas – jos tarnauja ilgiau.

          2. Užstrigo mygtukas. Nuo stipraus mygtuko spaudymo, jis gali išsiderinti ir užstrigti. Mygtuką tada reikia

              spausti iki galo, kad signalas suveiktų. Tai nėra normalu. Rekomenduojame tokį pultelį parodyti

              profesionalams. Visi pulteliai turi būti spaudžiami nesmarkiai, priešingu atveju jų baigtis aiški – remonto

              dirbtuvėse.

          3. Nutrūko kontaktai. Atsidarę neveikiantį pultelį galite pamatyti, kad kažkoks laidelis kabo atskirai. Nuo

             smūgio nutrūko kontaktas. Jį galima prilituoti, tačiau tam reikia reikiamos įrangos ir žinių. Jei jų neturite,

              geriau net nemėginkite klijuoti paprastais klijais – tai laikinas sprendimas, be to rizikuojate dar labiau

              sugadinti.

          4. Sulūžo korpusas. Nieko čia nepadarysite, klijavimas ir lipni juosta tikrai nepadės. Reikės keisti. Distancinio

              valdymo pultai yra dažniausiai gaminami iš plastmasės, kuri išlaiko nestiprius smūgius. Užlipimas batu,

              automobilio pervažiavimas, deja, yra tokie „sužeidimai“, kuriuos atlaiko retas pultas.

          5. Nulūžo pakabuko svirtelė. Nieko mirtino, tačiau nepatogu. Čia irgi teks kreiptis į specialistus, kurie turės

              pakeisti visą korpusą. Pakabukas – išskirtinė pulto dalis, be kurios jis beveik neįsivaizduojamas, todėl

              sutaisyti šią problemą būtina.

Vartų pulteliai Vilniuje remontuojame ne vienoje specifinėje parduotuvėje arba raktų taisykloje.


Hormann pulteliai

Hormann pulteliai – vieni populiariausių pultelių visoje Europoje. Ne veltui – Hormann kompanija vartus ir įvairią vartų įrangą gamina dar nuo 1935 metų. Turint tokią patirtį ir išlaikant įmonę vienos šeimos rankose, galima pasiekti itin gerų rezultatų. Vokiška kokybė pasako daug, dėl to namų savininkai ir renkasi šiuos įmonės produkciją.

Kiekvienas Hormann pultelis yra kruopščiai patikrintas, todėl Lietuvos vartotojų atsiliepimai yra tik teigiami. Paprastai distancinio valdymo pultai įspūdingu grožiu nepasižymi, tačiau šiuolaikinis Hormann pultelis išsiskiria savo išvaizda ir dizainu. Jį malonu paimti, be to jis puikiai atstoja raktų pakabuką.

Galime pasiūlyti kokybiškų Hormann pultelių su 1, 2, 4 ir 5 kanalais. Parduodami garažo vartų pulteliai, taip pat ir nuotolinio valdymo pulteliai kitiems įrenginiams.


CAME pulteliai

CAME yra Italijos kompanija, gaminanti vartų sistemas nuo 1972 metų. Šiuo metu visame pasaulyje veikia per 20 atstovybių. CAME pultelis – vienas iš daugelio šios kompanijos produktų. Nepaisant to, jis išvaizdus ir patikimas. Itališkas stiliaus ir praktiškumo suvokimas jaučiamas laikant rankoje šiuos pultelius vartams. CAME pulteliai pasižymi patikimumu. Jiems suteikiamos visos garantijos. CAME pultelio programavimas atliekamas profesionaliai. Taip būsite tikri, kad jūsų CAME pultelis veiks be trikdžių ir tarnaus ilgai.

CAME pultelio programavimas yra gana nesudėtingas. Ant kiekvieno pultelio sumontuota LED lemputė, kuri sumirksi atlikus tam tikrus veiksmus. CAME pultelio programavimas gali būti atliekamas ir namuose – nebūtina vežti pas vartų automatikos meistrus. Aišku, jei senasis pultas yra sugadintas, deja, jo taip paprastai paruošti darbui nepavyks ir teks į pagalbą kviesti profesionalus. Jų atliekamas garažo vartų pultelių programavimas yra kur kas patikimesnis, nei tai padaryti pačiam. Be to tada suteikiama garantija.


Universalus pultas

Ne visi pulteliai yra sukurti tik garažo vartams ar kiemo vartams atidaryti. Universalus pultelis yra skirtas įvairiems vartų automatikoms. Štai pavyzdžiui CAME pulteliai gali būti pritaikyti tik CAME automatikai. Bet yra ir kitų vartų automatikų. Pavyzdžiui, reikia įvažiuoti pro stumdomus vartus, o tada į garažą. Juk nesinešiosite dviejų skirtingų gamintojų pultelių. Tam ir yra naudojamas universalus pultelis, dažniausiai 4 kanalų. Įsigijus tokį pultelį, instrukcija, kaip juo naudotis turėtų būti pridėta. Reikalaukite universalaus pultelio instrukcijos jums patogia kalba. Universalaus pultelio programavimas paprastai yra nesudėtingas. Reikia palaikyti du mygtukus nuspaustus vienu metu kurį laiką, tada senajame ir naujajame pultelyje nuspausti tą patį mygtuką ir palaikyti kurį laiką, kol atitinkamai sumirksės lemputės. Universalaus pultelio nustatymas užtruks ne ilgiau, nei minutę. Jei kyla klausimų, visada galima pasikonsultuoti su pardavėjais, pasižiūrėti Youtube medžiagą, kaip tai padaryti su tam tikru modeliu. Taip pulteliai vartams bus pritaikyti naudojimui neišeinant iš namų ir neleidžiant pinigų pultelio programavimui.

Universalus pultas dažniausiai yra pigesnis nei firminis, todėl jį įsigyti apsimoka. Universalus pultas parduodamas internetu arba specializuotose parduotuvėse.


D.U.K.

Kaip vykdomas automatinių vartų pultelio programavimas?

Automatinių vartų pultelio programavimas atliekamas panašiai, kaip ir kitokių vartų pultelio pririšimas – specialia programine įranga, arba fiziniu būdu nuspaudus atitinkamas mygtukų kombinacijas ir jas palaikius tam tikrą laiką. Automatinių vartų pultelio programavimas nėra sudėtingas, jį galima atlikti pagal instrukciją ir namie. Panašiai atliekamas ir universalaus pultelio programavimas.

Ar universalaus pultelio nustatymas yra sudėtingas?

Tikrai ne. Universalaus pultelio nustatymas daromas paspaudus du mygtukus vienu metu. Lemputė ima blyksėti, tada reikia senąjį ir naująjį pultelį palaikyti nuspaustais mygtukai kurį laiką, kad būtų sinchronizuoti radijo signalai. Universalaus vartų pultelio pririšimas yra taikomas tik tiems modeliams, kurie dirba su pastoviais signalais. Su kintamo dažnio signalais toks būdas netaikomas.

Ar garažo vartų automatikos programavimas gali būti daromas namų sąlygomis?

Deja, garažo vartų automatikos programavimas yra gana sudėtingas procesas ir jo namų sąlygomis padaryti neišeis. Geriausia tai patikėti profesionalams, kurie turi atitinkamą įrangą ir žinias. Garažo vartų automatikos programavimas gali būti atliekamas ir gamykliniu būdu. Pasikonsultuokite apie tai su profesionalais.

Kas yra vartų pultelių kopijavimas?

Vartų pultelių kopijavimas yra procesas, kai naujas pultelis nustatomas pagal jau esamo pultelio radijo signalus. Pavyzdžiui, kiemo vartams reikia padaryti antrą pultelio kopiją. Vartų pultelių kopijavimas atliekamas taip pat, kaip ir bet kurio kito fiksuoto dažnio vartų pultelio pririšimas.

Kokiu atstumu veikia nuotolinio valdymo pulteliai?

Kiekvienas nuotolinio valdymo pultelis veikia skirtingai priklausomai nuo siųstuvo ir imtuvo galingumų. Įprasta praktika – 20-100 metrų atstumu. Pultelis vartams turi bateriją, tačiau jai nusilpus veikimo diapazonas sumažėja, todėl būtina ją pakeisti, jei vartus įjungti reikia iš toliau.

Domina vartų pulteliai Vilniuje?

Vilniuje yra tikrai nemažai vietų, kur galima įsigyti nebrangių ir patikimų vartų pultelių. Rekomenduojame tai daryti mūsų el. parduotuvėje.

Jei jums reikalingas vartų pultelių programavimas, kopijavimas arba vartų pultelių remontas Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti. Paslaugų kaina priklauso nuo atlikto darbo sunkumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt