Pultelių programavimas

Vartų pultelių pasirinkimas – itin platus: jie skirti valdyti kiemo vartų automatiką, garažo vartus, kelio užtvarą (šlagbaumą) arba kitą įrenginį. Pultelių vartams įvairovė – taip pat plati: skiriasi gamintojai, veikimo dažniai, kanalų skaičius ir kiti aspektai. Taigi, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų nuotolinio valdymo pultelių, yra ir daug skirtingų jų programavimo, kopijavimo ir pririšimo prie vartų automatikos metodų.

Automatinių vartų pultelio programavimas, dažniausiai, gali būti atliekamas nuotoliniu būdu arba nuo automatikos – tai padaryti galima tik vietoje. Šį darbą galima bandyti atlikti patiems, besiremiant instrukcija, tačiau mažiau rizikuojama patikint specialistams.

Sulaužius arba praradus pultelį visada galima užsakyti kitą, kurį atvažiavę pas Jus suprogramuosime ir atiduosime veikiantį. Jei Jums reikalingas pultelio programavimas Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę Jums padėti. Pultelio programavimo kaina priklauso nuo atlikto darbo sudėtingumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt