Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Apie mus

Daugiau nei dešimt metų specializuojamės vartų automatikos įrengimo bei priežiūros srityje. Mūsų specialistai – ilgametę patirtį turintys profesionalai. Jie geba ne tik kokybiškai atlikti montavimo, suderinimo ar remonto darbus, bet ir maloniai aptarnauja.

Konsultuojame klientus įsigyjant naujus vartus, garažo duris, pakeliamuosius užtvarus ir jiems skirtas automatikos sistemas. Mūsų partneriai – didžiausios Lietuvos ir Europos įmonės, gaminančios bei tiekiančios aukščiausios kokybės gaminius.

Kuriame bei įgyvendiname individualius ir nestandartinius projektus. Mėgstame iššūkius, kai tenka kurti naujus, Lietuvoje neregėtus sprendimus. Klientas gali panorėti bet ko, o mūsų užduotis – norus įgyvendinti.

Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros bei remonto paslaugas. Reguliari priežiūra leidžia klientams išvengti netikėtų gedimų, padeda prailginti įrenginių eksploatacijos laikotarpį ir taip leidžia sutaupyti. Atsiradus problemoms, operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Su mumis nebūna problemų susiekti ir po darbo valandų.

Mes renkamės turėti ne vienkartinius, o ilgalaikius santykius su klientais, todėl visos kainos pas mus yra protingos, o prekėms ir paslaugoms suteikiama ilgalaikė kokybės garantija.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis