Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Pultelių programavimas

Visa turima vartų, užtvarų ir sklendžių automatika yra itin patogu valdyti nuotoliniu būdu. Tai žymiai palengvina kasdieninį gyvenimą ir sutaupo laiko. Dėl to rekomenduojama įsigyti nuotolinį valdymo pultelį, kuriuo naudojantis, galėsite atidaryti automatinius kiemo ar garažo vartus ar juos užrakinti, neišlipdami iš automobilio. Svarbiausia prisiminti, kad vartų pultelių programavimas turi būti atliekamas profesionalaus automatinių vartų meistro. Pultelio programavimo kaina priklauso nuo atlikto darbo sudėtingumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Taip pat jis pagelbės ir išsirinkti tinkamą pultelį, nes vartų pultelių asortimentas yra itin platus: vieni skirti valdyti kiemo vartų automatiką, garažo vartus, kelio užtvarą (šlagbaumą) arba kitą įrenginį. Taip pat plati ir pultelių vartams įvairovė – skiriasi gamintojai, veikimo dažniai, kanalų skaičius ir kiti aspektai. Kai rinkoje yra tiek daug skirtingų nuotolinio valdymo pultelių, tai tiek yra ir jų programavimo, kopijavimo ir pririšimo prie vartų automatikos metodų. Tad tikrai verta turėti ne vieną pultelį, nes vienam sugedus, galėsite pasinaudoti jo kopija. Vartų pultelių kopijavimas yra atliekamas identifikavus naudojamų automatinių vartų rūšį ir perkėlus originalaus pultelio informaciją, nuskaitant jo siunčiamus kodus.

Automatinių vartų pultelių programavimas, dažniausiai gali būti atliekamas nuotoliniu būdu arba atvykus į vietą, kur yra automatiniai įrenginiai. Šį darbą galima bandyti atlikti patiems, besiremiant instrukcija, tačiau mažiau rizikuojama patikint specialistams.

Sulaužius arba praradus pultelį visada galima užsakyti kitą, kurį atvažiavę pas jus suprogramuosime ir atiduosime veikiantį. Svarbu, neišmesti neveikiančio automatinių vartų pultelio ir jį parodyti automatinių vartų meistrui ar bent nufotografuoti duomenis, kurie būna nurodyti ant originalaus pultelio korpuso. Jei jums reikalingas vartų pultelio programavimas Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis