Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Kokią vartų automatiką rinktis?

Visi siekiame, kad gyvenimas būtų geresnis ir kokybiškesnis, o tam svarbų vaidmenį gali vaidinti net ir smulkmenos. Gyvename automatizavimo amžiuje, kai galima palengvinti ar paspartinti bet kurį procesą. Tuos principus stengiamės perkelti ir į savo namus, kur dalis buitinės technikos ir kitų įrenginių gerokai pagreitina bei palengvina mūsų kasdienius darbus. Tačiau progresas nestovi vietoje ir paliečia vis daugiau sričių. Automatiniai vartai ir durys dar visai neseniai buvo labiau būdu išsiskirti nei kasdienybe, tačiau dabar jais nieko nenustebinsi. Automatinius vartus ir užtvarus sutinkame automobilių aikštelėse prie verslo ir prekybos centrų, prie įvažiavimo į įmonių teritorijas. Privatus vartotojai taip pat vis dažniau renkasi automatizuoti savo vartus, taip siekiant papildomo komforto ir patogumo.

Rinkoje yra daugybė sprendimų, leidžiančių automatizuoti turimus, ar naujai statomus vartus. Tad nenuostabu, kad pradėjus domėtis šia sritimi, gali kilti daugybė klausimų. Automatikos sprendimai skiriasi ne vien nuo to, kokiems vartams jie yra skirti, bet ir nuo daugybės kitų faktorių. Pabandysime suteikti šiek tiek daugiau informacijos apie tai kokią vartų automatiką rinktis.

Iš esmės visi vartų automatikos sprendimai turi panašų veikimo principą. Pagrindinė dalį sudaro pavaros, kurios ir atlieka atidarymo ir uždarymo funkciją. Signalo perdavimui pavaroms reikia valdymo bloko ir žinoma signalo perdavimo priemonių. Tokiomis priemonėmis gali būti distanciniai pulteliai, klaviatūros ar netgi telefonas. Nors vartų automatikos montavimas nėra labai sudėtingas procesas, o automatizuoti galime bet kuriuos vartus, visgi rekomenduojama, kad darbus atliktų specialistai, suprantantys tokių darbų specifiką. Vartų automatikos montavimo kaina priklauso nuo pasirinktos įrangos tipo, kuri savo ruožtu labai priklauso nuo pačių vartų konstrukcijos.

Kiemo vartai, priklausomai nuo atsidarymo būdo, skirstomi į varstomus ir stumdomus. Automatika skirta abiem šiems tipams skiriasi iš esmės. Varstomi vartai, įprastai turintys dvi varčias yra kiek dažniau sutinkami. Pavaros, naudojamos tokių vartų automatizavimui tvirtinamos prie varčių ir priklausomai nuo vartų konstrukcijos, gali šiek tiek skirtis tiek dizaino, tiek ir veikimo prasme. Dažniausia sutinkamos yra linijinės pavaros, panašios į pailgus cilindrus, kurių viduje yra varikliai su reduktoriais. Tačiau jų naudojimas gali būti apribojamas pačių vartų konstrukcijos ir tais atvejais, kai tokių pavarų montavimas yra neįmanomas, tenka naudoti svirtines. Abiejų šių tipų įrenginiai leis jums valdyti vartus, tačiau tik viena kryptimi, kurią reikės pasirinkti prieš montuojant sistemą. Jei yra būtinybė, kad vartai atsidarinėtų į abi puses, tam galima naudoti kiek rečiau sutinkamas, po žeme montuojamas pavaras. Jos yra praktiškai nematomos ir leidžia atidarinėti vartus 180 laipsnių.

Renkantis tinkamas pavaras, reikia atkreipti dėmesį jų techninius parametrus, į tai, kad jos skiriasi dar ir variklių tipais. Jose gali būti naudojami elektromechaniniai arba hidrauliniai įrenginiai. Sprendimuose, skirtuose privatiems vartotojams, dar vadinamais „buitiniais“ dažniausiai sutinkamos elektromechaninės pavaros, kurios yra pigesnės ir pritaikytos retesniems naudojimams bei lengvesniems vartams. Hidraulinės pavaros dažniau sutinkamos pramonėje ir viešosiose vietose, nes yra patvaresnės, galingesnės ir geriau susitvarko su didesniu darbo intensyvumu. Stumdomų vartų pavaros yra praktiškai visos vienodos ir skiriasi nebent dizainu ir techninėmis charakteristikomis. Jos yra montuojamos šalia išvažiavimo iš kiemo ir vartų atidarymas vyksta dėka pritvirtinto prie vartų dantyto bėgelio, kuris yra uždedamas ant pavaroje esančio krumpliaračio.

Ieškantiems informacijos apie kiemo ar garažo vartų automatiką, mūsų patyrę kvalifikuoti meistrai ne tik patars, bet ir padės išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.

VARTŲ AUTOMATIKOS KATALOGAS>

KIEMO VARTŲ AUTOMATIKOS KATALOGAS>

GARAŽO VARTŲ AUTOMATIKOS KATALOGAS>

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis