Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Visų tipų vartų automatika ir remontas Vilniuje

Automatinė vartų technika, garažo vartai, pakeliami užtvarai, jų automatika ir integruotos valdymo sistemos leidžia gyventi patogiai ir negaišti papildomai laiko. Skubant anksti ryte ar esant blogam orui, galima neišlipus iš mašinos vartus valdyti nuotoliniu būdu vieno pultelio mygtuko paspaudimu.  Visų tipų vartų technika ir automatiniai vartai gali būti valdomi ir mobilaus telefono ar interneto pagalba, kuomet jums esant darbe ar išvykus, tenka į savo teritoriją įleisti komunalines paslaugas teikiantį transportą, aplinkos prižiūrėtoją ar kurjerį.

Turintiems mechaninius vartus, vartų meistrai gali nesudėtingai juos paversti automatiniais. Tai yra padaroma įrengiant elektrinę vartų valdymo sistemą ir vartų technika yra papildoma automatika, kuri gali būti nesudėtingai valdoma nuotoliniu būdu pulteliu arba GSM vartų valdikliu. Jei dar tik planuojate įsirengti automatinius vartus, tuomet yra rekomenduojama juos montuoti, kuomet nėra suklotos trinkelės, išpiltas asfaltas ar betonas.

Kliento patogumui, siūloma, kad visa vartų automatika būtų valdoma vienu pulteliu, tačiau skirtingais mygtukais. Jei taip nutiktų, jog valdymo pultelis sugenda ar jį pametate, tuomet galima iš naujo suprogramuoti naują valdymo bloką ir priskirti naują nuotolinio valdymo įrenginį.

Standartiškai automatiniams vartams yra suteikiama 2-5 metų garantija, tačiau, nepriklausomai nuo gamintojo, kiekvienų vartų automatikai reikalinga priežiūra. Rekomenduojama profilaktiškai tikrinti naujai įrengtų vartų automatiką kas 2-3 metus, o poreikiui esant ir dažniau.

Shtorm.lt  sertifikuoti vartų meistrai jau daugiau nei 10 metų specializuojasi vartų technikos ir vartų automatikos įrengimo bei priežiūros srityje.  Taip pat konsultuoja klientus įsigyjant naujus kiemo vartus, garažo vartus, pakeliamuosius užtvarus ir jiems skirtas automatikos ir valdymo sistemas. Siūlomos ir profilaktinės priežiūros bei vartų automatikos remonto paslaugas. Visos paslaugos yra teikiamos Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje ir Šalčininkuose.

Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis