Garažo vartų pultelio programavimas

Kiek skirtingų vartų pultelių, tiek skirtingų pultelių programavimo metodų yra. Dažniausiai automatinių vartų pultelių programavimą galima atlikti namų sąlygomis patiems, besiremiant pultelio instrukcija. Deja, garažo vartų pultelių programavimo patiems namų sąlygomis atlikti nepavyks – šį darbą atliks specialistai, kurie turi reikalingus įrankius ir žinias, kaip tai padaryti. Garažo vartų pultelio programavimas gali būti atliktas ir gamykliniu būdu, todėl rekomenduojame apie tai paklausti savo vartų gamintojų. Beje, garažo vartų pulteliai su keturiais kanalais papildomai gali būti suprogramuoti, kad ne tik pakeltų ir nuleistų, bet ir atrakintų ir užrakintų garažo vartus.


Garažo vartų pultelių yra labai įvairių: kai kuriuos galima suprogramuoti nuotoliniu būdu, tačiau tokiu atveju labai rizikuojama, nes iškart nepavykus suprogramuoti, klientui reikės važiuoti dar kartą ir vėl bandyti programuoti, tačiau, vis dėlto, daugumą garažo vartų pultelių programuoti reikia nuo automatikos, todėl nuotoliniu būdu tokių nuotolinio valdymo pultelių suprogramuoti neįmanoma.


Dabar yra labai daug ne originalių vartų nuotolinio valdymo pultelių ir imtuvų, kurie per tam tikrą laiko tarpą praranda dažnį, išsiprogramuoja, nes jų veikimo atstumas yra žymiai mažesnis nei originalaus pultelio, todėl tokiu atveju reikia atvykti ir dar kartą bandyti garažo vartų pultelį suprogramuoti. Dažniausiai tai suveikia, tačiau pultelis vartams veikia vėl tik tam tikrą laiko tarpą, kartais pasitaiko, kad pultelis nesusiprogramuoja, todėl tokiu atveju siūlomas naujas pultelis arba imtuvas.


Dažna situacija, kai kiemo automatika yra vieno, garažo vartų – kito, darbovietės šlagbaumas arba kelio užtvaras – dar kito gamintojo, tokiu atveju su savimi turėti tris pultelius yra nepatogu. Jie nuolat užima vietą, trukdo, gali būti kišenėje sulaužomi, iškristi iš kišenės ir papulti po automobilio ratais ir t. t. Tokiu atveju sulaužius arba pametus pultelius, reikės pirkti naujus visus tris, o tai yra , be abejo, žymiai brangiau. Išeitis tokiu atveju yra – galima padaryti, kad kiemo, garažo, šlagbaumo arba kelio užtvaro automatika būtų valdoma vieno pultelio.


Sulaužius arba praradus pultelį visada galima užsakyti kitą, kurį atvažiavę pas jus užprogramuosime ir atiduosime veikiantį. Jei jums garažo vartų pultelio programavimas Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti. Garažo vartų pultelio programavimo kaina priklauso nuo atlikto darbo sunkumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Reikia patarimo ar vartų remonto paslaugų?
Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su vartais, durimis ir jų automatika.
Serviso paslaugos

Su serviso tarnyba galite susisiekti bet kuriuo paros metu telefonu +370 608 53905. Operatyviai teikiame garantinį ir pogarantinį vartų, garažo durų, pakeliamųjų užtvarų ir jiems skirtų automatikos sistemų remontą. Siūlome reguliarios profilaktinės priežiūros paslaugas. Greitis, kokybė ir priimtina kaina yra mūsų principai, kurių laikomės teikdami serviso paslaugas.

Kontaktai

UAB "SHTORM"

Įmonės kodas: 302487435

Adresas; Budnikų g. 18, Maišiagala,

Vilniaus raj., LT-14243 

Telefonas:  +370 608 53905

El. paštas: info@shtorm.lt