Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Kiemo vartų pultelio programavimas

Visų tipų automatiniams kiemo vartams valdyti yra naudojami nuotolinio valdymo pulteliai vartams. Mes galime pasiūlyti itin platų asortimentą pačių įvairiausių gamintojų, vartų tipų ir charakteristikų kiemo vartų pultelius. Taip pat mūsų įmonėje yra atliekamas ir kiemo vartų pultelių programavimas.

Automatinių kiemo vartų pultelių programavimas, dažniausiai yra atliekamas nuotoliniu būdu, naudojant specialią programinę įrangą; fiziniu būdu, nuspaudus atitinkamas mygtukų kombinacijas ir jas palaikius tam tikrą laiką arba atvykus, ten kur randasi kiemo vartų automatika. Suprogramuoti automatinių kiemo vartų pultelį galima patiems, naudojantis pultelio instrukciją, tačiau rekomenduojama kreiptis į specialistus ir profesionalius automatinių vartų meistrus, tuomet išvengsite galimų automatikos sutrikimų ar veiksmų dubliavimo.

Atsižvelgiant į kliento poreikius ir įvertinus automatinių vartų technines galimybes yra suprogramuojamos pagrindinės ir papildomos nuotolinio valdymo funkcijos, naudojant turimą arba naują pultelį. Programavimas vyksta koduojant ir priskiriant unikalius kodus, kurie yra susiję su kiemo vartų automatikos siunčiamais signalais.  Pultelio programavimo kaina priklauso nuo atlikto darbo sudėtingumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Profesionalūs automatinių kiemo vartų meistrai, dirbantys mūsų įmonėje, gali lengvai atlikti pačių įvairiausių modelių pultelių programavimą, nepriklausomai ar tai yra fiksuotus ar kintančius kodus naudojanti technika. Būtent unikalių kodų sukūrimas ir priskyrimas padeda identifikuoti kiemo automatinių vartų savininką ir naudojamą automatikos įrangą. Identifikacija yra svarbi, tuomet, kai automatinių vartų pultelis yra sugadinamas arba pamestas. Jei tai nutinka gana dažnai, tuomet rekomenduotina susiprogramuoti universalų automatinių kiemo vartų pultelį, prie kurio galėsite pririšti ir kitą naudojamą automatiką, pvz. automatinius garažo vartus, automatines sklendes ar kelio užtvarus.

Jei taip nutiko, kad automatinių vartų pultelis sugedo ar išsiderino, tuomet būtinai patikrinkite ar pultelyje esantys elementai neišsikrovę, nes tai būna viena dažniausiai pasitaikančių pultelių gedimo priežasčių. Jei priežastis kita, tuomet nerekomenduotina jo taisyti patiems, nes tuomet galite negrįžtamai sugadinti turimą nuotolinio valdymo pultelį. O norint užsakyti automatinių kiemo vartų pultelį, galite kreiptis į mūsų automatinių vartų specialistus, dirbančius Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę Jums padėti.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis