Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    Krepšelyje nėra produktų.

Came pultelio programavimas

Vieni populiariausių yra italų gamintojo CAME automatinių vartų valdymo pulteliai. Jie pasižymi savo paprastu, tačiau labai stilingu dizainu ir kokybe. Ši kompanija turi labai gerą reputaciją ir yra vieni geriausių automatikos įrenginių gamintojų pasaulyje. Jų siūlomame asortimente, galima išsirinkti skirtingos spalvos automatinių vartų pultelį, kas padės jo nepamesti ir lengvai surasti. Tuo tarpu, kiti automatinių vartų pultelių gamintojai renkasi labiau tradicinės klasikines spalvas: juodą, pilką ar baltą.

CAME pultelio programavimas atlikdamas priskiriant turimos automatikos funkcijas atskiriems mygtukams. Atsižvelgiant į savo poreikius ir turimus automatikos įrankius, galite pasirinkti automatinių vartų nuotolinio valdymo pultelį, surinkti vieną, du ar keturis mygtukus. Spaudant, tam tikrų mygtukų kombinacijas yra atliekamas CAME pultelio programavimas.

Galima ir patiems susiprogramuoti automatinių vartų nuotolinio valdymo pultelį, naudojantis CAME vartų pultelio programavimo instrukcija. Tačiau rekomenduotina to nedaryti savarankiškai, o kreiptis į specialistus ir profesionalius automatinių vartų meistrus. Tuomet išvengsite galimų trukdžių ir gedimų. CAME automatinių vartų nuotolinio valdymo pultelį galima suprogramuoti taip, kad jis galėtų valdyti ir automatinius garažo vartus, kelio užtvarus, šlagbaumus, automatines vartelių sklendes.

CAME automatinių vartų nuotolinio valdymo pulteliai puikiai tinka koduojant teik kintamaisiais, tiek pastoviai kodais. Šiuos pultelius taip pat galima lengvai suderinti ir kopijuoti gaunant universalų, atsarginį nuotolinio valdymo pultelį, skirtą turimiems automatiniams įrenginiams. Dažniausiai jie veikia 30-150 metrų atstumu, naudojant 433,92 MHz dažnį. Populiariausi modeliai turi du arba keturis kanalus, kuriuos mygtukų pagalba galima valdyti pakeliant ar nuleidžiant ir atidarant ar uždarant automatinius vartus, ar kitus automatinius įrenginius.

Norintiems įsigyti CAME nuotolinio automatinių valdymo pultelį, rekomenduojame kreiptis į patyrusius mūsų meistrus, kurie ne tik patars, bet ir suprogramuos jį, pagal jūsų poreikius.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis