Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

BFT pultelio programavimas

Ieškantiems funkcionalumo, siūlome rinktis BFT pultelius, kurie yra pagaminti Italijoje ir pasižymi išskirtine kokybe. BFT pultelio programavimas gali padėti vieną pultelį pritaikyti visokio tipo kiemo ir garažo vartams, įvairiems kelio užtvarams ar kitiems automatiniams įrenginiams, valdomiems nuotoliniu būdu. Galima rinktis ne tik klasikinės spalvos ar dizaino pultelį, nes BFT gamina ir išskirtinio stiliaus nuotolinio valdymo gaminius, pvz. raudonus, geltonus ar mėlynus modelius.

Galima atlikti procedūrą, kuri užtikrins, kad BFT pultelio programavimas būtų atliktas teisingai. Tai galite atlikti tik tuo atveju, jei jūsų turima automatika turi gamintojo instrukciją, kur nurodoma, jog galima jį programuoti kito pultelio pagalba. Tačiau gamintojai įdiegia ir apsaugą, kad programavimu nebūtų piktnaudžiaujama. Pavyzdžiui, tai aktualu automobilių saugojimo aikštelės ar daugiabučio namo kiemo saugumui, kur automatiniais kiemo vartais ar kelio užtvaru naudojasi daugelis žmonių.

BFT pultelio programavimas yra atliekamas priklausomai nuo automatikos rūšies, kurią norite valdyti. Taip pat svarbu naudotis originaliu kintamojo kodo pulteliu. Reiktų nepamiršti, kad norint pasinaudoti šia paslauga, reiktų atlikti autorizacijos procedūrą. Dažniausiai BFT pultelio programavimas yra atliekamas, priskiriant pultelį visoms BFT automatinių vartų ar automatikos sistemoms. Šis pultelis veikia 433 MHz dažniu iki 150 metrų atstumu.

BFT nuotolinio valdymo automatinių vartų pulteliai yra dviejų arba keturių kanalų. Priklausomai nuo kanalų skaičiaus, tiek funkcijų galima priskirti šiam įrenginiui. Tad, jei norite, galite susiprogramuoti turimą BFT nuotolinio valdymo pultelį taip, kad galėtumėte juo atidaryti ar uždaryti automatinius kiemo vartus, pakelti ar nuleisti garažo vartus, kelio užtvarą ar vartelių sklendę.

Šį pultelį galite užsisakyti ir įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykus pas mus. Mūsų patyrę automatinių vartų meistrai ne tik patars, bet ir padės išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis