Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Hormann pultelio programavimas

Hormann nuotolinio valdymo pulteliai yra puikiai žinomi visame pasaulyje savo išskirtine, puikią reputaciją turinčia, vokiška kokybe. Ši kompanija siūlo pačius įvairiausius sprendimus, susijusius su automatinių kiemo ir garažų vartų, kelio užtvarų, šlagbaumų, vartelių sklendžių ir kitų automatikos įrenginių nuotoliniu valdymu.

Hormann pultelio programavimas vyksta nesudėtingai, tai galima atlikti savarankiškai, naudojantis Hormann pultelių vartotojo instrukcija, tačiau to daryti nerekomenduotina. Siekiant išvengti galimų nesklandumų ar trikdžių rekomenduotina programavimą patikėti patyrusiems automatinių vartų meistrams ir specialistams. Taip turėsite garantiją, kad Hormann pultelio programavimas bus atliktas sėkmingai ir veiks be jokių priekaištų.

Valdymo pultelis Hormann yra itin praktiškas ir ilgaamžis, nes tikrai yra tinkamas kasdieniniam naudojimui, kuomet net keletą kartų per dieną tenka atidaryti ar uždaryti automatinius kiemo vartus arba nuleisti ar pakelti automatinius garažo vartus, kelio užtvarą ar vartelių automatinių sklendę. Nuotolinio valdymo pultelį Hormann galima suprogramuoti taip, kad atsižvelgiant į jūsų poreikius, galima įdiegti visas būtiniausias funkcijas.

Svarbiausia, jog, kad tai atitiktų patyręs specialistas ar automatinių vartų meistras. Reikia turėti omenyje, kad vieno gamintojo pultelis nebūtinai gali tikti jūsų turimai automatikai. Jei taip nutiko, jog pultelis buvo sugadintas ar pamestas, tuomet mūsų meistrai taip pat yra pasirengę jums pagelbėti. Pradžiai jie identifikuos jūsų turimą pultelį ir naudojamą vartų automatiką. Po to, suprogramuos, reikalingu dažniu ir kodais, kurių signalą konvertuos vartų automatikoje įrengtas imtuvas.

Apie jums geriausiai tinkantį nuotolinio valdymo pultelį galima pasikonsultuoti ir nuspręsti koks variantas labiausiai atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius. Užsisakyti nuotolinio valdymo automatinių vartų pultelį galite susisiekus su mumis. O Hormann pultelio programavimas yra atliekamas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone bei didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis