Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Atveriamų vartų remontas

Atveriami vartai veikia gana paprastai: vartų pakraščiuose yra sumontuotos dvi vartų pavaros. Jose stovi po motorą, kuris sutraukia arba išskleidžia besilankstančią sankabas. Motorai valdomi nuotoliniu arba rankiniu būdu.

Jei atveriami vartai neveikia arba dirba netinkamai, greičiausiai susidūrėte su vienu ar keliais gedimais:

  • Sugedo kiemo vartų automatika – valdymo blokas nebeperduoda komandų abiem pavaroms iš karto, dėl to vartai neužsidaro/neatsidaro. Atveriamų vartų automatika paprastai yra kokybiška, bet gali pasitaikyti nekokybiškų detalių, kurios pakeičiamos nemokamai, jei vis dar galioja garantijos.
  • Sugedo viena iš vartų pavarų ir neužsidaro viena vartų dalis. Retai, bet pasitaiko, kad iš karto gali sugesti abi pavaros;
  • Sugedo arba sulūžo vartų sankaba. Jos gali susidėvėti (rekomenduojama tepti lanksčias sankabos dalis bent 1-2 kartus per metus), išnirti, sulūžti dėl per didelio vartų svorio ar kliūties, kuri pasitaiko atidaromų vartų kelyje, būti sulaužyta daiktų ar net žmonių (dažna problema kiemuose, kuriuose laksto daug vaikų, kartais pasirenkančių lengvesnį išėjimo kelią – per vartų viršų).
  • Sugedo automatikos valdymo blokas – negaudo signalo iš pultelio arba nutrūko elektros tiekimas iš namų. Greičiausiai čia kalti automatikos valdymo plokštės gedimai, kuriuos mūsų kvalifikuoti meistrai gali gana greitai sutvarkyti – remontuojame arba keičiame visų modelių automatikos valdymo plokštes. Taip pat gali būti kalti ir vartų transformatoriai, kurių remontas nėra labai sudėtingas.
  • Sugedo elektros perdavimo sistemos dalis, nukirstas ar pažeistas bet kuris laidas, dėl ko sistema paralyžiuojama.

Problemų gali kilti ir su papildomomis atveriamų vartų sistemos dalimis – fotoelementais, ( fotojutikliai) vartų signaline lempa, papildoma vartų antena (kai reikia vartus atidaryti iš gana tolimo nuotolio) ir t.t. Šie vartų aksesuarai yra ne visur, jie statomi tik išskirtiniais atvejais.

Atveriamų vartų remontas bus sklandesnis, jei pavyktų iš karto identifikuoti problemą. Tokiu atveju atvykstantys mūsų meistrai pasiruoštų reikalingas atsargines dalis. Problemą indentifikuoti padėsime ir mes, jei įvykus gedimui su mumis susisieksite. Paprastai visi vartai valdomi ir rankiniu būdu, todėl patarsime, kaip juos uždaryti, kad neliktumėte be apsaugos.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis