Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    Krepšelyje nėra produktų.

Stumdomų vartų remontas

Stumdomi vartai veikia kiek kitokiu principu, nei atveriami vartai. Ant betonuoto pagrindo stovi gana didelė pavara, kurioje sumontuotas motoriukas pirmyn ir atgal stumia dantytą sankabą. Sankaba yra pritvirtinta prie vartų konstrukcijos. Vartų konstrukcija ypatinga tuo, kad abiejuose galuose yra specialūs laikikliai, kad vartų pavara sustotų ir vartai „neišvažiuotų“. Tokie vartai yra statomi tose vietose, kuriose yra pakankamai erdvės vartams. Įdomu tai, kad vartai gali būti labai masyvūs – 400-800 kilogramų ir net daugiau (pramoniniai vartai).

Nustumiamų vartų remontas bus sklandesnis, jei iš karto mūsų meistrams padėsite suprasti, koks gedimas jiems nutiko:

  • Sugedo pavara – motoriukas neveikia, arba leidžia keistus garsus (paprastai jis veikia labai tyliai), galbūt veikia nevienodu greičiu, trūkčioja. Motoras gali perkaisti, nors išorės temperatūros pokyčiai jiems paprastai nebaisūs.Nustumiamų vartų automatika gali gesti ir dėl gamintojo problemų.
  • Sugedo sankabos mechanizmas – pavara dėl to negali jo patraukti. Pavara gali būti sugadinta ir sulankstyta nuo smūgio. Mažai tikėtina, kad ją sulaužytų žmogus, nes plieninės konstrukcijos pažeidimai galimi tik turint metalo pjovimo įrankius.
  • Sugedo automatikos valdymo blokas – negaudo radijo signalo iš pultelio, nutrūko laidai.
  • Sugedo elektros instaliacija (dažniausiai ji slepiama po žeme, tačiau gali kilti įvairių problemų.
  • Sugedo vartų pultelis – baigėsi baterija, atsijungė koks kontaktas, vartų pultelis buvo sutraiškytas ir t.t.

Gali gesti ir kitos detalės ar aksesuarai. Svarbu, kad vartų meistrai gautų kuo detalesnę informaciją apie gedimo pobūdį.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis