Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    Krepšelyje nėra produktų.

Garažo vartų remontas

Garažo vartai veikia panašiai kaip ir stumdomi kiemo vartai, tik čia nėra sankabos. Vietoj jos garažo vartus į viršų kelia arba žemyn leidžia specialios garažo vartų spyruoklės su vartų troseliais. Ant garažo lubų arba specialios konstrukcijos yra montuojama tyliai veikianti pavara, kurioje yra motoriukas, tempianti arba atleidžiantis vartų spyruokles. Garažo vartų spyruokle sumontuota virš vartų, kad netrukdytų įvažiuoti į garažą vartus. Taip segmentiniai garažo vartai pakeliami ir patraukiami į garažo vidų. Garažo vartų automatika veikia itin tyliai.

 

Sugesti gali keletas mechanizmo dalių:

1. Garažo vartų pavara – gali nebesukti garažo vartų variklis, negaudyti radijo signalo. Pavaroje įmontuotas ir valdymo plokštė, ji ne atskira kaip atveriamuose ir nustumiamose vartuose.

2. Vartų pakėlimo spyruoklės – vartų pakėlimo spyruoklės padeda pakelti garažo vartus, garažo vartų spyruoklių garantinis laikotarpis – 25 000 atidarymo/ uždarymo ciklų, yra padidinto intensyvumo (kurios naudojamos parkingams, servisuose) vartų spyruoklės, garantinis laikotarpis – 50 000 atidarymo/uždarymo ciklų. Kartais jos trūkinėja, ir mes stengėmės reaguoti labai greitai ir pagaminame garažo vartų spyruokles net ir tą pačią dieną bei jas sumontuojame.

3. Garažo vartų trosai – garažo vartų trosai būna įvairių storių, priklausomai nuo vartų dydžio ir svorio, taip pat gaminami iš nerūdijančio plieno. Meistrai paprastai gali garažo vartų trosus pagaminti vėtoje, jeigu neturime tokio diametro, užsisakome pagal vartų numerį…

4. Garažo vartų būgnai – garažo vartų būgnai naudojami trosui susivynioti. Jie yra įvairių dydžių, priklausomainuo vartų išmatavimų. Kai garažo vartų trosas trūkinėja, būna lūžta ir garažo vartų būgnai, vartų velenas (ant kurio tvirtinami garažo vartų būgnai ir vartų spyruoklės) susilanksto…

5. Garažo vartų ratukai – garažo vartų ratukai yra trumpi ir prailginti, skirti mažiems garažo vartams ir didesnėms garažo vartams (pramoniniai garažo vartai) taip pat yra nerūdijančio plieno ratukai garažo vartams, jie naudojami dažniausiai plovyklose…

6. Garažo vartų šoninis reguliuojamas lankstas, vidurinis lankstas – irgi lūžta, jeigu į garažo vartų šonini bėgi įvažiavo automobilis, jį sulankstė, garažo vartai persikraipo. Pasitaiko, iškrenta garažo vartų ratukai iš lovelio, ir garažo vartai nukrenta ant žemės, tokiu atveju susilanksto vartų šoniniai lankstai, viduriniai lankstai, ratukai. Visa tai galime pakeisti naujomis detalėmis.

7. Garažo vartų rankenos – jos lūžta nedažnai, tačiau pasitaiko atvejų. Jas galime pakeisti vietoje, pritaikyti prie vartų modelio nebūtinai originalias detales.

8. Garažo vartų skląstis –  naudojamas, kai vartuose nėra automatikos, uždaromas iš vidaus.

9. Garažo vartų avarines spynos – garažo vartų avarines spynos gedimai dažniausiai yra netyčiniai – kai pametamas raktas. Mūsų meistrai atvyksta ir garažo vartų spyną pakeičia. Rečiau pasitaiko, kad garažo vartų spyna būtų sugadinta mechaniškai, užšaltų.

10. Garažo vartų elektros sistema – gali kilti problemų su kontaktais, rankinio valdymo jungikliais, nutrūkti laidai ir t.t.

11. Garažo vartų pulteliai – jie lūžta ir genda dėl įvairių priežasčių. Visada tikimės, kad iškilo mažiausia bėda – nusilpo baterija.

12. Garažo vartai – nuo smūgių gali sugesti garažo vartai, kurie nėra vienalyčiai, jie lankstosi. Taip pat gali sugesti garažo vartų laikymo mechanizmai ir apsaugos (kad pakelti garažo vartai nenukristų dėl savo svorio).

 

Garažo vartų remontas reikalauja išskirtinio dėmesio, nes kai kuriais atvejais gali tekti prašyti pagalbos iš aplinkinių, norint pro juos patekti. Paprastai juos galima atidaryti rankiniu būdu, tačiau tai reikalauja fizinių pastangų. Vartų aksesuarai čia reti. Tik kokybiškas vartų remontas Vilniuje garantuoja ilgą laiką veikiančius vartus – patys remontuodami vartus rizikuojate juos dar labiau sugadinti.

 

Jei jums reikalingas garažo vartų remontas Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti. Garažo vartų remonto kaina priklauso nuo atlikto darbo sunkumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis