Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    Krepšelyje nėra produktų.

Automatinių vartų remontas

Automatiniai vartai yra dažniausias pasirinkimas kiemo vartams, galimi du automatinių kiemo vartų variantai: nustumiami arba atveriami kiemo vartai. Kokie bebūtų, automatiniai kiemo vartai – tai elektriniai vartai, todėl jiems reikalingas elektros įvadas.

Nustumiami automatiniai vartai yra pakabinami ant specialios gembinės konstrukcijos, šie vartai juda neliesdami žemės ir gali būti vienos arba dviejų dalių. Stumdomi vartai ypač tinkami montuoti įvažiavimuose iš siauros, nuolaidžios gatvelė, taip pat ten, kur nėra vietos vartams atsiverti. Šie vartai populiariausi užtveriant plačius įvažiavimus – pramoniniuose objektuose ir pan.

Atveriami vartai yra pakabinami ant specialių metalinių stulpų, montuojami ant specialių vyrių, šie vartai gali būti atveriami į kiemo arba į gatvės pusę, o esant poreikiui, viena vartų dalis gali atsiverti į vieną, o kitą – į kitą pusę. Būtent dviejų dalių vartai yra dažniausi, tačiau galimi ir vienos dalies atveriami vartai, ypač, jei jie yra nedideli.

Dažniausi kiemo vartų automatikos gedimai yra šie: perdegusi automatikos pavara, automatikos lemputės, sugedusi automatikos valdymo plokštė, lemputės plokštės, automatikos galinukai, kondensatorius, automatikos imtuvas, transformatorius. Taip pat gali būti pažeisti laidai: jie gali būti nuplėšti, juos gali sudraskyti šuo. Vartus, be abejo, gadina ir ant jų nuolat lipantys vaikai, jei su mašina netyčia įvažiuojate į vartus, net gi per arti vartų arba jų automatikos augantys krūmai.

Dėl įvairių mechaninių ir kitų priežasčių dažniausiai nukenčia atveriamų vartų vyriai, automatika, kuri gali pradėti veikti neteisingu kampu, sudyla automatikos sraigtas, nuo to varikliukas gauna didesnę apkrovą, vartai sunkiai atsidaro / užsidaro, sugenda kondensatorius, transformatorius, perkaista variklis, perdega automatikos plokštė.

Dėl tų pačių priežasčių nukenčia stumdomų vartų gembė, ratukai (vežimėlis) vartams, krumpliastiebis, sudyla krumpliaratis, todėl sunkiai atsidaro / užsidaro vartai, automatika veikia su didesne apkrova, todėl sugenda kondensatorius, transformatorius, perkaista variklis, perdega automatikos plokštė.

Rekomenduojama du kartus per metus atlikti automatinių kiemo vartų profilaktiką – pavasarį ir rudenį, nes tai padeda išvengti rimtesnių gedimų ateityje, kada jau bus reikalingas automatinių vartų remontas, kartu ir sutaupyti, nes laiku pastebėjus pakitimus ir pataisius detales dažniausiai galima išvengti jų keitimo naujomis.

Jei jums reikalingas automatinių vartų remontas Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti. Automatinių vartų remonto kaina priklauso nuo atlikto darbo sunkumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis