Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Vartų remontas

Sugedo jūsų vartai, girdite neįprastus garsus jiems atsiveriant ar tiesiog vartai „rodo kaprizus“? Gali būti, kad gresia rimti nemalonumai, jei jų laiku nesutvarkysite.

Mes galime jums padėti ir suremontuoti jūsų vartus greitai ir profesionaliai. Susisiekite su mumis jau dabar ir pasitarkime, kaip atlikti vartų remontą. Nedelskite, nes laiku nesutvarkius nedidelio gedimo, jis gali tapti dideliu galvos skausmu ir našta piniginei.

Vartai yra gana nesudėtingi mechanizmai, tačiau jie išlieka mechanizmais. O mechanizmai dyla, juos veikia oro sąlygos, jie natūraliai genda. Gerai juos prižiūrint galima pailginti tarnavimo laiką, tačiau kartais būtina tiesiog pasitikėti vartų meistrais. Atliekant vartų remontą patys rizikuojate netekti gamintojo garantijos, taip pat ir dar labiau sugadinti tam tikrus mechanizmus, apie kuriuos internete ne viskas parašyta… Profesionalus vartų remontas – geriausia išeitis šioje situacijoje, nes:

  • Meistrai žino visų vartų automatikos modelių technines savybes ir smulkmenas;
  • Vartus remontuoti gali tik patyrę meistrais, išmanantys savo darbą;
  • Reikalingos elektros sistemų montavimo žinios;
  • Reikalingi specifiniai įrankiai, kurių nuoma ar įsigijimas – per didelė investicija;
  • Reikalingi ryšiai ir bendravimas su profesionalių atsarginių detalių tiekėjais.

 

Patikėdami savo sugedusius vartus į mūsų rankas, jūs darote teisingą sprendimą. Mes greitai identifikuosime problemą, aptarsime vartų remonto būdus, jei reikia, užsakysime ir atvešime detales, aišku, viską sumontuosime ir išbandysime, kad jūsų vartai veiktų nepriekaištingai.

 

Jei jūsų vartai sugedo ir nežinote, ką daryti?

Skambinkite mums telefonu jau DABAR – 8 608 53905.

Vartų remontas Vilniuje atliekamas greitai ir kokybiškai.

Suteiksime konsultaciją ir patarsime, ką daryti, kad galėtumėte patekti į savo teritoriją arba uždaryti vartus ir teritoriją apsaugoti, kol atvyks meistrai.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis