Search
Generic filters
Exact matches only
  • 0

    No products in the cart.

Pakeliamų vartų remontas

Pakeliami vartai yra dažniausias pasirinkimas garažo ir pramoniniams vartams. Pakeliamus vartus į viršų kelia ir žemyn leidžia specialios pakeliamų vartų spyruoklės su trosais. Pakeliamų vartų automatika veikia ypač tyliai, todėl netrukdo net, jei garažas yra viename pastate su gyvenamuoju namu, o virš garažo yra kambarys.

 

Dažniausi pakeliamų garažo vartų automatikos gedimai yra šie:

  • Trūkinėja spyruoklės – jų darbo laikas, paprastai, yra 25 000 ciklų, tačiau parkinguose ir kituose padidinto pravažumo objektuose – 50 000 ciklų. Tačiau, jei pakeliami garažo vartai stringa, sunkiai kyla į viršų, tai spyruoklės gali tarnauti žymiai trumpiau.

 

  • Trūko trosai, lūžinėja būgnai – priežastys gali būti: užstrigę ratukas (nesutepti ratukai) arba blogai sureguliuoti pakeliami garažo vartai, kurie atsidarant / užsidarant užkliuvo už kliūties. Tokiu atveju daromas pakeliamų vartų reguliavimas, kad būtų galima išvengti rimtesnių gedimų. Profilaktika atliekama du kartus per metus – pavasarį ir rudenį, jeigu pakeliami garažo vartai blogai atsidaro / užsidaro, genda automatika, sulūžta automatikos šliaužiklis, vežimėlis, sudyla automatikos reduktorius, sudega automatikos pavara, sudega automatikos valdymo blokas, kondensatorius.

 

  • Būna atvejų, kai pramoninius vartus užstrigusius viršuje (nukrito trosai, užsivyniojo ant veleno) pradeda taisyti patys darbuotojai: per jėgą traukia vartus žemyn, taip sulaužo būgnus, sulanksto veleną, apatinę vartų sekciją, perforuotą segmento antgalį, apatinius ratuko laikiklius, sulaužo vidurinį lankstą, šoninį reguliuojamą lankstą. Arba nukerpa trosus, dėl ko vartai nuvažiuoja žemyn su savo svoriu ir nuo smūgio į žemę sulanksto apatinį segmentą, sulūžta apatiniai ratuko laikikliai, susilanksto perforuotas segmento antgalis, apatinis aliuminio profilis, sulūžta rankena, ventiliacinės grotelės, sutrūkinėja akrilo langas, sumontuotas segmentuose, suplyšta šoninis sandarinimas, apatinis sandarinimas.

 

Rekomenduojama du kartus per metus atlikti pakeliamų garažo arba pramoninių vartų profiklatiką – pavasarį ir rudenį, nes tai padeda išvengti rimtesnių gedimų ateityje, kada jau bus reikalingas pakeliamų vartų remontas, kartu ir sutaupyti, nes laiku pastebėjus pakitimus ir pataisius detales dažniausiai galima išvengti jų keitimo naujomis.

Jei jums reikalingas pakeliamų vartų remontas Vilniuje, Vilniaus raj., Trakuose, Elektrėnuose, Nemenčinėje, Molėtuose, Ukmergėje arba Šalčininkuose, UAB „Shtorm“ meistrai pasiruošę jums padėti. Pakeliamų vartų remonto kaina priklauso nuo atlikto darbo sunkumo, tačiau visada ieškome geriausio sprendimo klientui.

Metų patirtis

Vieni garsiausių prekinių ženklų

Nuosava serviso ir remonto bazė

Garantinis ir pogarantinis servisas

© 2024 Visos teisės saugomos | UAB Shtorm

Sukurta: PictureIDeas

×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „SHTORM“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis